Novinky ze soutěží

30. 5. 2014  |  Detail turnaje

Pardubické „bééčko“ opanovala nová nadějná hvězda ricochetu

Mnoho napínavých zápasů sliboval letošní poslední turnaj kategorie B. Na turnaj dorazilo hned několik hráčů, kteří by se neztratili ani na áčkových turnajích, a tak bylo těžko předvídatelné, kdo nakonec získá cenné vítězství. Pro někoho možná trochu překvapivě zvítězil Martin Vostatek, když v semifinále vyřadil po velké bitvě Láďu Tesárka a ve finále svého parťáka Láďu Vávru. 

více


11. 5. 2014  |  Detail turnaje

Závěrečné A v Jindřichově Hradci. Pardónky pomohly Martinu Rudovskému ke třetímu místu

V letošní sezóně poslední turnaj kategorie A se odehrál tradičně na jihu Čech v Jindřichově Hradci. Po loňském velkém neúspěchu turnaj vyhrál domácí odchovanec Jan Pulkráb, když si ve finále poradil výsledkem 3:1 s vycházející hvězdou z Tábora Petrem Motalíkem. Z velmi napínavého a fyzicky náročného souboje o třetí místo vyšel vítězně Martin Rudovský.

více


7. 4. 2014  |  Detail turnaje

Jarní turnaj B v Loko Trutnov

Patnáct borců a jedna žena si to 29. března rozdali na žlutém a modrém kurtu v Trutnově na Nivách. Bylo to měření sil především hráčů z trutnovské Lokomotivy a RSK Palmovka. Tyto hráče doplnil Tomáš Plaček a Jaroslav Třasák. První kolo mělo dva překvapivé výsledky. Luboš Němeček

více


4. 3. 2014  |  Detail turnaje

Mistrovství republiky veteránů 2013/2014

Poslední únorovou sobotu proběhlo v Pardubicích mistrovství republiky veteránů. Většinou se tento turnaj těší velké oblibě starších hráčů, kteří mohou změřit své síly v jednotlivých věkových kategoriích. Letos se turnaje bohužel zúčastnilo jen 13 hráčů, kteří byli rozděleni do tří věkových kategorií 35-45, 45-55 a 55+. 

více


17. 2. 2014  |  Detail turnaje

Přes prohru s Pulkrábem Maďar Szabó na Slovensku vyhrál a upevnil si vedení v mezinárodním žebříčku

A pak že se historie neopakuje. Průběh druhého ročníku mezinárodního Slovak Open se v mnohém nápadně podobal tomu loňskému premiérovému. V některých důležitých aspektech ho předčil. Finálová zápletka však zůstala stejná. Gábor Szabó nejprve v prvním utkání se svým tradičním soupeřem z Čech prohrál, aby mu to vzápětí v nejdůležitějším finálovém zápase oplatil. Nečekaně na turnaji zabodoval Filip Rolenec, který po vítězstvích nad Kisvetrem a Němcem Lohsem bral třetí příčku.

více


16. 2. 2014  |  Galerie ke článku  |  Detail turnaje

Pohár pro vítěze si z našlapaného turnaje B v Hradci Králové odvážel Martin Vostatek

Neokoukané ricochetové centrum, vzorný přístup pořadatele, schopní pomocníci a hlavně horda ricochetuchtivých hráčů. To bylo béčko v Hradci Králové. Vítězství bral Martin Vostatek, který ve finále zdolal svého kamaráda Láďu Vávru. Pro bronz si zaslouženě dokráčel Jarda Taláb, když v důležitém posledním zápase porazil Tomáše Chvojku. 

více


17. 1. 2014  |  Detail turnaje

Turnaj mužů a žen v Kunraticích se stal nečekaně mezinárodním, vládl Petr Novák

Sobotní turnaj A v Kunraticích byl pro někoho hodně dlouhý, pro někoho hodně překvapivý, pro někoho možná hodně nepovedený, ale hlavně byl hodně mezinárodní. Do Prahy se totiž rozhodli přijet i dva hráči ze Slovenské Čadce - Juraj Kozák a Lukáš Valkovič. Vítězem se zaslouženě stal Petr Novák, když v semifinále porazil Jirku Kisvetra 3:2 a ve finále si pak hladce poradil s Jirkou Herdou.

více


30. 11. 2013  |  Detail turnaje

Čundrcountry reportáž z turnaje Super A - prvního turnaje v novém táborském centru

Stylově turnajem nejvyšší kategorie Super A odstartoval provoz ricochetových kurtů nového sport a wellness centra v Táboře. Turnaj byl plně obsazen a dorazila téměř kompletní špička žebříčku. Více o turnaji v reportáži Petra Sedláčka.

více


4. 11. 2013  |  Detail turnaje

Na bedně v J.Hradci pouze Jihočeši. Pohár pro vítěze putoval do Tábora. Zvítězil Adam Široký.

Dne 2. 11. 2013 se v Jindřichově Hradci uskutečnil turnaj výkonnostní kategorie B. Akce se sice zúčastnilo pouze 8 hráčů, nicméně i tak se bylo na co dívat.  Vítězný pohár putoval do nedalekého Tábora díky Adamovi Širokému. Druhé místo vydřel Aleš Benda a domácí Petr Sobotka roli favorita nepotvrdil a skončil třetí. 

více


10. 10. 2013  |  Galerie ke článku  |  Detail turnaje

Nečekaně suverénní vítězství zkušeného Edy Kočvary na turnaji A v Pardubicích

Až nečekaně hladce si poradil se všemi soupeři na prvním turnaji kategorie A v letošní sezóně Eda Kočvara. Brněnský hráč v Pardubicích neztratil jediný set. Ve finále již nestačily síly Daliborovi Sovovi. Třetí skončil domácí Martin Portl, který v souboji o třetí místo přehrál Petra Sedláčka. Ten ve čtvrtfinále nečekaně vyřadil dalšího favorita turnaje, Jirku Kisvetra. 

více
Novinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více