Novinky ze soutěží

11. 5. 2014  |  Detail turnaje

Závěrečné A v Jindřichově Hradci. Pardónky pomohly Martinu Rudovskému ke třetímu místu

V letošní sezóně poslední turnaj kategorie A se odehrál tradičně na jihu Čech v Jindřichově Hradci. Po loňském velkém neúspěchu turnaj vyhrál domácí odchovanec Jan Pulkráb, když si ve finále poradil výsledkem 3:1 s vycházející hvězdou z Tábora Petrem Motalíkem. Z velmi napínavého a fyzicky náročného souboje o třetí místo vyšel vítězně Martin Rudovský.

více


7. 4. 2014  |  Detail turnaje

Jarní turnaj B v Loko Trutnov

Patnáct borců a jedna žena si to 29. března rozdali na žlutém a modrém kurtu v Trutnově na Nivách. Bylo to měření sil především hráčů z trutnovské Lokomotivy a RSK Palmovka. Tyto hráče doplnil Tomáš Plaček a Jaroslav Třasák. První kolo mělo dva překvapivé výsledky. Luboš Němeček

více


4. 3. 2014  |  Detail turnaje

Mistrovství republiky veteránů 2013/2014

Poslední únorovou sobotu proběhlo v Pardubicích mistrovství republiky veteránů. Většinou se tento turnaj těší velké oblibě starších hráčů, kteří mohou změřit své síly v jednotlivých věkových kategoriích. Letos se turnaje bohužel zúčastnilo jen 13 hráčů, kteří byli rozděleni do tří věkových kategorií 35-45, 45-55 a 55+. 

více


17. 2. 2014  |  Detail turnaje

Přes prohru s Pulkrábem Maďar Szabó na Slovensku vyhrál a upevnil si vedení v mezinárodním žebříčku

A pak že se historie neopakuje. Průběh druhého ročníku mezinárodního Slovak Open se v mnohém nápadně podobal tomu loňskému premiérovému. V některých důležitých aspektech ho předčil. Finálová zápletka však zůstala stejná. Gábor Szabó nejprve v prvním utkání se svým tradičním soupeřem z Čech prohrál, aby mu to vzápětí v nejdůležitějším finálovém zápase oplatil. Nečekaně na turnaji zabodoval Filip Rolenec, který po vítězstvích nad Kisvetrem a Němcem Lohsem bral třetí příčku.

více


16. 2. 2014  |  Galerie ke článku  |  Detail turnaje

Pohár pro vítěze si z našlapaného turnaje B v Hradci Králové odvážel Martin Vostatek

Neokoukané ricochetové centrum, vzorný přístup pořadatele, schopní pomocníci a hlavně horda ricochetuchtivých hráčů. To bylo béčko v Hradci Králové. Vítězství bral Martin Vostatek, který ve finále zdolal svého kamaráda Láďu Vávru. Pro bronz si zaslouženě dokráčel Jarda Taláb, když v důležitém posledním zápase porazil Tomáše Chvojku. 

více


17. 1. 2014  |  Detail turnaje

Turnaj mužů a žen v Kunraticích se stal nečekaně mezinárodním, vládl Petr Novák

Sobotní turnaj A v Kunraticích byl pro někoho hodně dlouhý, pro někoho hodně překvapivý, pro někoho možná hodně nepovedený, ale hlavně byl hodně mezinárodní. Do Prahy se totiž rozhodli přijet i dva hráči ze Slovenské Čadce - Juraj Kozák a Lukáš Valkovič. Vítězem se zaslouženě stal Petr Novák, když v semifinále porazil Jirku Kisvetra 3:2 a ve finále si pak hladce poradil s Jirkou Herdou.

více


30. 11. 2013  |  Detail turnaje

Čundrcountry reportáž z turnaje Super A - prvního turnaje v novém táborském centru

Stylově turnajem nejvyšší kategorie Super A odstartoval provoz ricochetových kurtů nového sport a wellness centra v Táboře. Turnaj byl plně obsazen a dorazila téměř kompletní špička žebříčku. Více o turnaji v reportáži Petra Sedláčka.

více


4. 11. 2013  |  Detail turnaje

Na bedně v J.Hradci pouze Jihočeši. Pohár pro vítěze putoval do Tábora. Zvítězil Adam Široký.

Dne 2. 11. 2013 se v Jindřichově Hradci uskutečnil turnaj výkonnostní kategorie B. Akce se sice zúčastnilo pouze 8 hráčů, nicméně i tak se bylo na co dívat.  Vítězný pohár putoval do nedalekého Tábora díky Adamovi Širokému. Druhé místo vydřel Aleš Benda a domácí Petr Sobotka roli favorita nepotvrdil a skončil třetí. 

více


10. 10. 2013  |  Galerie ke článku  |  Detail turnaje

Nečekaně suverénní vítězství zkušeného Edy Kočvary na turnaji A v Pardubicích

Až nečekaně hladce si poradil se všemi soupeři na prvním turnaji kategorie A v letošní sezóně Eda Kočvara. Brněnský hráč v Pardubicích neztratil jediný set. Ve finále již nestačily síly Daliborovi Sovovi. Třetí skončil domácí Martin Portl, který v souboji o třetí místo přehrál Petra Sedláčka. Ten ve čtvrtfinále nečekaně vyřadil dalšího favorita turnaje, Jirku Kisvetra. 

více


27. 9. 2013  |  Detail turnaje

Neporazitelný Miloš Pokorný se opět ukázal na German Open a potvrdil svou pověst

Rekordní účast 70 účastníků přinesl další ročník oblíbeného mezinárodního turnaje v německém Chemnitzu. Na kurtech se představilo 12 žen a 58 mužů. Mezi nimi nechyběl nespočet zvučných jmen jako Kisvetr, Häfer, Szabó, Kulka, Csala, Hušek, ale především Pokorný. Miloš hrál a vyhrál jako zamlada. Mezi ženami potvrdila roli favoritky Anka Hendriks. Více v reportáži Petra Sedláčka.

více
Novinky ze soutěží

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více

28. 9. 2017 - Úpravy herního systému v sezóně 2017/18

V nové sezóně dochází k drobným úpravám herního systému - žebříček nově klouzavý a turnaje už budou pouze kategorie classic. Liga družstev se bude hrát na 3 kola systémem každý s každým.

více