Novinky ze soutěží

16. 2. 2015  |  Detail turnaje

3. kolo RLD aneb organizátor míní, chřipka mění

Ricochetová liga družstev vstoupila do své druhé poloviny. Třetí kolo se konalo nezvykle v Pardubicích a bylo spojené hlavně s absencí hned dvou týmů. Nakonec se povedlo kolo důstojně odehrát a všechny týmy odjížděli spokojené s bodovými zisky a hlavně s minimálně třemi odehranými utkáními.

více


1. 2. 2015  |  Detail turnaje

Martin Volf poprvé na turnaji od MR a opět vítězně

V aktuální sezóně se v pořadí druhý turnaj kategorie Classic Gold uskutečnil v Praze na Palmovce. Zájem o nadměrnou porci bodů byl velký a tak se sjela na turnaj jména, která jsou v ricochetových archivech zapsána zlatým písmem. Turnaj neměl jasného favorita. Když však nakonec po velké bitvě ve finále zvítězil Martin Volf, o překvapení se rozhodně nejednalo.

více


18. 1. 2015  |  Detail turnaje

Boje o první místo v tabulce RLD

Druhé kolo ligy družstev se ukázalo jako tuhý boj o čelní místa. Pořadí se po polovině soutěže řádně zamíchalo. Některá družstva zazářila, některá zase zůstávala za očekáváními. Nejvíce zaujal vzájemný souboj prvních dvou týmů - Kosmonos a Palmovky. V tomto utkání zvítězila Palmovka, celkově však drží nejtěsnější náskok Kosmonosy.

více


14. 12. 2014  |  Detail turnaje

Sjezd veteránů v Hradci Králové

Nevšední reportáž z turnaje veteránů nad 35 let přináší Martin Šerák. Sám autor reportáže skončil na turnaji druhý, když nestačil pouze na vítěze Martina Portla. Třetí místo si do Prahy odvezl Petr Brňák. Hlavním cílem však bylo bavit se ricochetem.

více


2. 12. 2014  |  Detail turnaje

Město perníku dobyl Filip Kulka a odvezl si... utopence. Neztratila se ani „paní domácí“

Letošní první turnaj Gold pořádal v sobotu 29.11. klub z Pardubic. Účast sportuchtivých byla hojná, na soupisku se zapsalo celkem osmnáct statečných. Nejednalo se však o ryzí pánskou smetánku, šmrnc celému podniku dodaly dvě zástupkyně něžného pohlaví. Vzestup formy potvrdil Filip Kulka, který si odváží mohutnou porci bodů. 

více


18. 11. 2014  |  Detail turnaje

Češi opět bodovali na mezinárodním mistrovství Maďarska

Přesně v polovině listopadu byl na programu další z mezinárodních ricochetových turnajů. Tentokrát se evropská špička sjela k břehům Dunaje v maďarské Budapešti.
Turnaj se odehrával v  novém, nádherném a multifunkční sportovním centru BME fitness. Do Budapeště odcestovala i nepříliš početná, ale za to úspěšná česká výprava.

více


3. 11. 2014  |  Detail turnaje

V Peci v hotelu Horizont upekli krásnou finálovou bitvu dva Filipové. Vyhrál ten zkušenější

Mládí vpřed! Nová generace ricochetistů nám pěkně dozrává. V Peci pod Sněžkou opanovali stupně vítězů samí mlaďasové. Hned dvě místa obsadila rodina Kulkova. Vklíčil se mezi ně Filip Rolenec, který nedotáhl slibné vedení 2:0 do vítězného konce. Více v reportáži Filipa Kulky.

více


26. 10. 2014  |  Detail turnaje

Liga družstev zahájena, v čele se usadil loňský vítěz

Do své první čtvrtiny vstoupila ricochetová liga družstev. Do soutěže se přihlásilo 8 týmů a mezi nimi jeden nováček - ART Hradec Králové. Hráči Hradce se nové výzvy nezalekli a hned v prvním kole slavili svůj první úspěch. V čele se usadil vítězný tým z loňské sezóny RSK Palmovka A. Bez porážky zůstávají po prvním kole i Kosmonosy a nečekaně vysoko se drží i Esa z Kunratic.

více


24. 10. 2014

Startuje ricochetová liga družstev

Představujeme nové logo ligy družstev! V sobotu se v Praze na Palmovce načíná nová sezóna ligy družstev. Startuje v ní 8 týmů, které se utkají dvoukolově celkem ve čtyřech hracích dnech - v říjnu, prosinci, únoru a dubnu. Každé družstvo nasazuje do utkání tři hráče. Pokud na třetí pozici startuje žena nebo junior, je družstvo zvýhodněno půlbodem. Těšíme se na velké bitvy.

více


8. 10. 2014  |  Detail turnaje

První turnaj sezóny přinesl hromadu napínavých utkání a především velkou senzaci

Hráči i hráčky se po létě očividně nemohli dočkat startu nové sezóny. V Praze na Palmovce se jich představilo 21. Účastnilo se hned několik hráčů, kteří si brousili zuby na vítězství. Ale hlavní hvězdou turnaje se nestal žádný z nich. Na turnaji nejjasněji zářila Denisa Pelešková, která nejenže jasně opanovala turnaj žen, ale především skončila senzačně třetí mezi muži, když vyřadila hned několik favoritů. 

více
Novinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více