Novinky ze soutěží

15. 10. 2015  |  Detail turnaje

Honza Pulkráb narušil dominanci bratrů Kulků

První turnaj letošní sezóny se odehrál v září v Trutnově. Ten druhý se konal v Praze na Palmovce a dlouho to vypadalo, že dvakrát za sebou budou ve finále titíž hráči stejného jména. Na poslední chvíli však v semifinále zabral Honza Pulkráb a překazil čistě rodinné finále bratří Kulků. Ve finále pak porazil Matěje a Filip bral třetí místo. Nepopulární čtvrté místo obsadil nadmíru spokojený Michal Jakubec a plejt vyhrál Honza Schmidt.

více

10. 10. 2015  |  Detail turnaje

Trutnovská Lištička 2015

První Classic v sezoně 2015/16 hostil Trutnov. Turnaje se zúčastnilo jedenáct hráčů. Mimo domácí hráče dorazili jen Kulkovi. Jak se později ukázalo, udělali dobře. Z domácích aktivních hráčů chyběl jen Jakub Šolín. Hrálo se systémem na dvě porážky.

více

22. 6. 2015  |  Detail turnaje

Titul mistra republiky obhájil Martin Volf před Janem Pulkrábem a Romanem Cenkem

Mistrovství republiky bylo hrané nezvykle na dvě prohry, ale staronový mistr nebyl poražen ani jednou. Druhého Honzu Pulkrába porazil dokonce dvakrát pokaždé shodným výsledkem 3:1. Bronzovou pozici obsadil po nervydrásajícím boji s Filipem Kulkou Roman Cenek. Mezi ženami jasně dominovala Hanka Bacílková.

více

28. 5. 2015  |  Detail turnaje

Zlatý classic v Kunraticích ovládl opět Volf a prodloužil tak sérii neporazitelnosti

Jeden z posledních turnajů letošní sezóny a úplně poslední turnaj Classic Gold přilákal do Pražských Kunratic samé hvězdy. Jan Pulkráb, Martin Vostatek, Petr Novák, Martin Volf a Petr Sedláček spolu s dalšími skvělými hráči připravili zajímavý a pro diváky velice koukatelný turnaj.

více

18. 5. 2015  |  Detail turnaje

Počtrnácté o mezinárodní titul mistra ČR, bez prohry prošel turnajem pouze Martin Volf

Ve startovním poli hráčů letošního Czech Open bylo těžké najít jednoznačného favorita. Ze zahraničí sice nedorazila nejzvučnější jména, o to početnější a vyrovnanější však byl zástup české ricochetové špičky. Jednomu hráči se dávaly možná o něco větší naděje než ostatním. A ten turnaj nakonec i díky povedeným obratům také vyhrál. Svůj první titul na Czech Open získal Martin Volf.

více

2. 4. 2015  |  Detail turnaje

Sladké Holandsko - Dutch open 2015

Jak jistě všichni dobře víte, v druhé polovině března se v Holandském Alphen aan den Rijn konal tradiční turnaj v ricochetu. Místní sportovní centrum JAWI přivítalo na svých šesti kurtech hráče z České republiky, Polska, Německa a pochopitelně domácího Nizozemska. Určitě nikomu z vás neuniklo, jak skvěle se našim hráčům a hráčkám dařilo. Dovolte mi, abych vám z tohoto turnaje v následujících řádcích vylíčil své dojmy coby fanouška a začátečníka v tomto sportu.

více

30. 3. 2015  |  Detail turnaje

Rodí se nová ricochetová hvězda, turnaj Classic v Pardubicích ovládl Jakub Jírovský

Další ze série ricochetových turnajů Classic se uskutečnil poslední březnový víkend v Pardubicích. O tradičně velmi přátelskou atmosféru a bohaté pohoštění se postarala již všem dobře známá dvojice organizátorů, Hanka Bacílková a Martin Portl. Jako obvykle turnaj přilákal mnoho účastníků ze všech odnoží české ricochetové rodiny. Chyběli snad jen zástupci Trutnova, kteří pravděpodobně ještě pokračovali v bujarých oslavách úspěchů ze skončeného Dutch Open 2015.

více

14. 3. 2015  |  Detail turnaje

Noví veteránští mistři

Zkušenější část obce ricochetových hráčů si dala v půlce března dostavení v Praze na Palmovce, aby se tam utkala o cenné tituly mistrů republiky veteránů. Nadělovalo se ve třech kategoriích. Mezi nejmladšími zvítězil Jiří Kisvetr, v kategorii 45-55 se stal mistrem republiky Jiří Herda a mezi nejstaršími se radoval po tuhých a extrémně vyrovnaných bojích Jarda Rudovský.

více

2. 3. 2015  |  Příloha  |  Detail turnaje

Petr Novák vyhrál turnaj na Palmovce

Poslední únorový den se nesl v rytmu ricochetu, když se na pražské Palmovce konal, pod taktovkou ČRA další turnaj kategorie Classic. Zúčastnilo se ho 17 hráčů a organizaci měl na starosti Péťa Novák, který nahradil ......

více

16. 2. 2015  |  Detail turnaje

Jan Pulkráb potřetí druhý na Slovak Open, vyhrál opět Maďar Szabo

Třetí ročník Slovak Open a potřetí stejné pořadí na prvních dvou místech. První Szabo, druhý Pulkráb. Zkušené borce na stupních vítězů doplnil další český hráč Roman Cenek. Další z favoritů Petr Novák skončil na sedmém místě. Překvapením turnaje byl mladý Němec Robin Eichhorn, který nečekaně v prvním kole porazil i pozdějšího finalistu Pulkrába.

více

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové.