7. 4. 2014  |  Novinky ze soutěží  |  Detail turnaje

Jarní turnaj B v Loko Trutnov

Patnáct borců a jedna žena si to 29. března rozdali na žlutém a modrém kurtu v Trutnově na Nivách. Bylo to měření sil především hráčů z trutnovské Lokomotivy a RSK Palmovka. Tyto hráče doplnil Tomáš Plaček a Jaroslav Třasák. První kolo mělo dva překvapivé výsledky. Luboš Němeček porazil zkušeného Martina Nohejla a ještě zkušenější Jarda Rudovský podlehl těsně Jardovi Třasákovi. Druhé kolo proběhlo podle očekávání a nasazení hráčů do turnaje. V semifinále si Ladislav Vávra poradil celkem hladce s domácím Jakubem Šolínem a Martin Klouček porazil Michala Vondráka. Ladislav Vávra pokračoval i ve finále ve své technické hře a jasně přehrál Martina Kloučka. Sobotní převahu hráčů RSK Palmovka na medailových pozicích narušil už jen třetím místem Jakub Šolín. Děkujeme všem za účast a Jirkovi Herdovi za jeho skvělé toasty a práci za barem.

 

Pořadí : 1. Vávra Ladislav, 2. Klouček Martin, 3. Šolín Jakub, 4. Vondrák Michal, 5. Němeček Luboš, 6. Vraňan Miroslav, 7. Bedlivý Pavel, 8. Třasák Jaroslav, 9. Nohejl Martin, 10. Plaček Tomáš, 11. Rudovský Jaroslav, 12. Levý Petr, 13. Kenis Jan, 14. Baláž Michal, 15. Teichmanová Dana, 16. Kenis Radim

 

Luboš Němeček

 

Fotografie z turnaje zde.Novinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více