Liga mužů

Žebříčky

Liga mužů

Pořadí Minulé pořadí Hráč Klub Turnaje Bodů
1. 1. Jan Pulkráb RSK Palmovka 4 17 704
2. 2. Filip Kulka SK Kosmonosy 3 13 346
3. 3. Filip Rolenec TJ Lokomotiva Trutnov 4 12 954
4. 4. Martin Portl O.K. Pardubice Sport Club 5 12 611
5. 5. Jan Dřevíkovský PRO-6 5 9 808
6. 6. Jiří Herda TJ Lokomotiva Trutnov 4 9 677
7. 12. Martin Volf SK Kosmonosy 2 9 293
8. 19. Martin Vostatek RSK Palmovka 2 8 014
9. 7. Petr Sedláček RSK Palmovka 3 7 378
10. 8. Martin Klouček Esa z Kunratic 2 6 966
11. 9. Jakub Šolín TJ Lokomotiva Trutnov 3 6 775
12. 10. Fridrich Jaroslav ART Hradec Králové 5 6 095
13. 11. Steklý Radek ART Hradec Králové 5 5 248
14. 16. Jan Škutina RSK Palmovka 4 5 225
15. 18. Jiří Kisvetr Esa z Kunratic 2 5 136
16. 13. Michal Jakubec Esa z Kunratic 2 5 084
17. 14. Martin Nohejl TJ Lokomotiva Trutnov 4 4 991
18. 15. Ladislav Vávra RSK Palmovka 1 4 871
19. 23. Jiří Krůček Esa z Kunratic 3 4 839
20. 28. Eduard Kočvara SK Horizont Pec pod Sněžkou 2 4 833
21. 26. Petr Motalík SK SPORTCENTRUM RICO Tábor 1 4 263
22. 43. Valenta Michal SQ PRO-6 1 4 200
23. 17. Jaroslav Třasák ART Hradec Králové 3 4 148
24. 37. Daniel Kolínský RSK Palmovka 1 3 908
25. 25. Tomáš Zeman ART Hradec Králové 4 3 670
26. 20. Miroslav Vraňan TJ Lokomotiva Trutnov 3 3 452
27. 45. Petr Novák RSK Palmovka 1 3 375
28. 21. Bílek Tomáš ART Hradec Králové 5 3 204
29. 22. Roman Cenek SK Horizont Pec pod Sněžkou 1 3 101
30. 24. Ladislav Tesárek RSK Palmovka 1 2 974
31. 27. Matěj Kulka SK Kosmonosy 0 2 901
32. 29. Martin Rudovský RSK Palmovka 2 2 565
33. 30. Rostislav Toman TJ Lokomotiva Trutnov 2 2 490
34. 31. Radim Kenis TJ Lokomotiva Trutnov 3 2 185
35. 32. Pavel Bedlivý neregistrovaný 1 2 002
36. 33. Jan Schmidt RSK Palmovka 1 1 975
37. 39. Alena Procházková PRO-6 1 1 806
38. 34. Daniel Růžička SK Kosmonosy 1 1 743
39. 35. Adam Široký SK SPORTCENTRUM RICO Tábor 0 1 720
40. 36. Alan Mačor SK SPORTCENTRUM RICO Tábor 0 1 716
41. 38. Prchal Martin O.K. Pardubice Sport Club 3 1 597
42. 249. Ondřej Ertl 1 1 500
43. 50. Michal Vondrák RSK Palmovka 1 1 303
44. 40. Tomáš Marek O.K. Pardubice Sport Club 0 1 283
45. 41. Jaroslav Hubáček O.K. Pardubice Sport Club 1 1 206
46. 42. Jan Kenis neregistrovaný 1 907
47. 44. Luboš Němeček TJ Lokomotiva Trutnov 1 834
48. 46. Josef Cvejn 1 800
49. 47. Hana Bacílková O.K. Pardubice Sport Club 0 496
50. 64. Denisa Pelešková PRO-6 1 473
51. 48. Michaela Kisvetrová Esa z Kunratic 1 458
52. 49. Stanislav Menoušek O.K. Pardubice Sport Club 0 361
53. 145. Štěpán Krča PRO-6 1 300
54. 51. Michaela Volfová SK Kosmonosy 0 185
55. 52. Lukáš Hencl ART Hradec Králové 0 145
56. 53. Tomáš Kenis TJ Lokomotiva Trutnov 0 144
57. 54. Martin Šerák O.K. Pardubice Sport Club 0 141
58. 55. Jirka Michal 0 135
59. 56. Jiří Buchta neregistrovaný 1 135
60. 57. Tomáš Alexa SK SPORTCENTRUM RICO Tábor 0 122
61. 58. Martin Vlach SK SPORTCENTRUM RICO Tábor 0 108
62. 59. Petr Levý RSK Palmovka 1 60
63. 60. Jiří Novák neregistrovaný 0 55
64. 61. Martin Bohuslav RSK Palmovka 0 50
65. 62. Jakub Jírovský neregistrovaný 0 41
66. 63. Dalibor Sova RSK Palmovka 0 38
67. 65. Tomáš Plaček registrovaný 0 16
68. 66. Petr Sobotka SK RICO OLIVER J. Hradec 0 12
69. 67. Petr Vondráček ART Hradec Králové 0 6
70. 68. Michal Procházka neregistrovaný 0 5
71. 69. Martin Kodad SK SPORTCENTRUM RICO Tábor 0 5
72. 70. Petr Hofman 0 5
73. 71. Vojta Jan ART Hradec Králové 1 5
74. 72. Pavel Kříž SAG Štětí 0 4
76. 74. Aleš Benda Esa z Kunratic 0 4
77. 75. Tomáš Kazda 1 4
78. 76. Libor Skala SAG Štětí 1 4
79. 77. David Fořt ART Hradec Králové 0 3
80. 78. Michal Brňák PRO-6 0 3
81. 79. Adam Lovicar neregistrovaný 0 3
82. 80. Miloslav Fryč RSK Palmovka 0 3
83. 81. Zumrová Marcela RSK Palmovka 0 3
84. 82. Jaroslav Rudovský RSK Palmovka 0 2
85. 83. Matěj Dvořák SAG Štětí 0 2
86. 84. Jan Červený SAG Štětí 0 2
87. 85. Petr Novák TJ Lokomotiva Trutnov 0 2
88. 86. Pavel Maxa PRO-6 0 1
89. 87. Denisa Paulasová - Bohuslavová RSK Palmovka 0 1
90. 88. Jiří Procházka PRO-6 0 1
91. 89. Radek Malý RSK Palmovka 0 1
92. 90. Ondřej Veselý O.K. Pardubice Sport Club 0 1
93. 91. Juraj Kozák neregistrovaný 0 1
94. 92. Tomáš Chvojka O.K. Pardubice Sport Club 0 1
95. 93. Milan Synek RSK Palmovka 0 1
96. 94. Tomáš Vala Esa z Kunratic 0 1
97. 95. Jaroslav Taláb registrovaný 0 1
98. 96. Vojtěch Němec Esa z Kunratic 0 1
99. 97. Jan Veselý jr. PRO-6 0 1
100. 98. Třasáková Eva neregistrovaný 0 1
101. 99. Monika Bartáková RSK Palmovka 0 1
102. 100. Petr Karban PRO-6 0 0
103. 101. Jan Kaskoun RSK Palmovka 0 0
104. 102. Martin Fichtner PRO-6 0 0
105. 103. Petr Hušek SK RICO OLIVER J. Hradec 0 0
106. 104. Petr Brňák PRO-6 0 0
107. 105. František Kukač Esa z Kunratic 0 0
108. 106. Mikuláš Vondrák PRO-6 0 0
109. 107. Pavel Dumek Esa z Kunratic 0 0
110. 108. Lukaš Valkovič neregistrovaný 0 0
111. 109. Petr Sedlačík SK RICO OLIVER J. Hradec 0 0
112. 110. Marek Slezák RSK Palmovka 0 0
113. 111. Martin Jelič neregistrovaný 0 0
114. 112. Kristýna Juristová SAG Štětí 0 0
115. 113. Michal Baláž TJ Lokomotiva Trutnov 0 0
116. 114. David Zeman PRO-6 0 0
117. 115. Karel Bělohubý RSK Palmovka 0 0
118. 116. Jakub Valenta SK RICO OLIVER J. Hradec 0 0
119. 117. Zdeněk Dědičík SAG Štětí 0 0
120. 118. Jiří Králík neregistrovaný 0 0
121. 119. Dana Teichmanová neregistrovaný 0 0
122. 120. František Červenka SAG Štětí 0 0
123. 121. Filip Jokl neregistrovaný 0 0
124. 122. Petr Zvěřina neregistrovaný 0 0
125. 123. Aleš Mikulec Esa z Kunratic 0 0
126. 124. Zdeněk Dušek neregistrovaný 0 0
127. 125. Pavel Jirkovský ASARC 0 0
128. 126. Miloš Stibal neregistrovaný 0 0
129. 127. Martina Kracíková neregistrovaný 0 0
130. 128. Kryšpín Štolfa PRO-6 0 0
131. 129. Jan Šimota neregistrovaný 0 0
132. 130. Martin Schneider SAG Štětí 0 0
133. 131. Martin Maděra RSK Palmovka 0 0
134. 132. Jaroslav Kindl SK SPORTCENTRUM RICO Tábor 0 0
135. 133. Ondřej Podolník TJ Lokomotiva Trutnov 0 0
136. 134. Karel Lukáč SPORT WORLD Dvůr Králové 0 0
137. 135. Radek Klouček neregistrovaný 0 0
138. 136. Jan Rada H2 PRO 0 0
139. 137. Eduard Štěrba 0 0
140. 138. Tomáš Valenta SAG Štětí 0 0
141. 139. Filip Kočárek neregistrovaný 0 0
142. 140. Lucie Dobiášová neregistrovaný 0 0
143. 141. Luboš Falada SK SPORTCENTRUM RICO Tábor 0 0
144. 142. Denis Hofman TJ Lokomotiva Trutnov 0 0
145. 143. Aleš Dostál O.K. Pardubice Sport Club 0 0
146. 144. Radka Synková RSK Palmovka 0 0
147. 146. Martin Šilar TJ Lokomotiva Trutnov 0 0
148. 147. Jiří Žádník jr. 0 0
149. 148. Miloš Pokorný 0 0
150. 149. Dita Študentová 0 0
151. 150. Martina Raisová 0 0
152. 151. Zdeněk Blažek 0 0
153. 152. David Kašpar 0 0
154. 153. Michal Morava 0 0
155. 154. Jaroslav Pavelka 0 0
156. 155. Pavel Sladovník 0 0
157. 156. Michal Bouška 0 0
158. 157. Martin Haluza 0 0
159. 158. Arnošt Hytych 0 0
160. 159. Marcel Juráň 0 0
161. 160. Milan Dočekal 0 0
162. 161. Josef Janáček 0 0
163. 162. Michal Jirava 0 0
164. 163. Jiří Zeman 0 0
165. 164. Vít Lipovský 0 0
166. 165. Zdeněk Hloušek 0 0
167. 166. Roman Suchánek 0 0
168. 167. Ladislav Ladnar 0 0
169. 168. Petr Posnar 0 0
170. 169. Luděk Dvorský 0 0
171. 170. Simona Hegerová 0 0
172. 171. Andrea Balogová 0 0
173. 172. Jan Veselý sen. 0 0
174. 173. Martin Stejskal 0 0
175. 174. Jan Koreček 0 0
176. 175. David Valenta 0 0
177. 176. Radim Müller 0 0
178. 177. Karolína Menoušková 0 0
179. 178. Zdeněk Bakoč 0 0
180. 179. Pavel Nyklíček 0 0
181. 180. Vít Vostřák 0 0
182. 181. Hana Rusová 0 0
183. 182. Jiří Hofman 0 0
184. 183. Antonín Miloschewitsch 0 0
185. 184. Rostislav Matocha 0 0
186. 185. Vojtěch Podolník 0 0
187. 186. Michal Vichra 0 0
188. 187. Petr Lapáček 0 0
189. 188. Šárka Koláčková 0 0
190. 189. Jiri Gottlieb 0 0
191. 190. Adam Kuře 0 0
192. 191. Lukáš Uxa 0 0
193. 192. Petr Sedlák 0 0
194. 193. Michal Kozák 0 0
195. 194. Pavla Myslíková 0 0
196. 195. Zdeněk Poznar 0 0
197. 196. Jiří Davídek 0 0
198. 197. Veronika Kadlecová 0 0
199. 198. Jan Korbel 0 0
200. 199. Jaroslav Zajpt 0 0
201. 200. Martina Kopecká 0 0
202. 201. Richard Mach 0 0
203. 202. Karel Hňup 0 0
204. 203. Jiří Hýbl 0 0
205. 204. David Stíbal 0 0
206. 205. Richard Steif 0 0
207. 206. Marek Lapáček 0 0
208. 207. Miloš Staněk 0 0
209. 208. Jan Schreiber 0 0
210. 209. David Šalda 0 0
211. 210. Vít Tesař 0 0
212. 211. Marek Fešar 0 0
213. 212. Karel Chlubna 0 0
214. 213. Martin Uher 0 0
215. 214. Tomáš Šimko 0 0
216. 215. Milan Beluský 0 0
217. 216. Jan Šolín 0 0
218. 217. Vojtěch Fajfr 0 0
219. 218. Kateřina Kindlová 0 0
220. 219. Stanislav Rous 0 0
221. 220. Vít Kosina 0 0
222. 221. Pavel Kraus 0 0
223. 222. Bohuslav Rozporka 0 0
224. 223. Ondra Rychlík 0 0
225. 224. Martin Dušek 0 0
226. 225. Ondřej Havelka 0 0
227. 226. David Lhotský 0 0
228. 227. Radek Volek 0 0
229. 228. Pavel Mysliveček 0 0
230. 229. Luboš Hovorka 0 0
231. 230. Hana Šťastná 0 0
232. 231. Daniel Škorvaga 0 0
233. 232. Jiří Žádník 0 0
234. 233. Petr Štembera 0 0
235. 234. David Rozporka 0 0
236. 235. Vít Prousek 0 0
237. 236. Ondra Kudela 0 0
238. 237. Petr Vlček 0 0
239. 238. MIchal Mrázek 0 0
240. 239. Rostislav Toman jr. 0 0
241. 240. Petr Veselý 0 0
242. 241. Radek Davídek 0 0
243. 242. Jan Kuře 0 0
244. 243. Ladislav Köhler 0 0
245. 244. Jiří Strnad 0 0
246. 245. Jaroslav Kalaš 0 0
247. 246. Michal Duba 0 0
248. 247. Daniel Tichý 0 0
249. 248. Jakub Rudovský 0 0
250. 250. Kulková Jiřina SK Kosmonosy 0 0

Plán turnajů

DatumTurnajPořadatel / Místo
6. 5. 2017 Liga mužů, Turnaj kat. classic Na Nivách, Trutnov
4. 3. 2017 Liga mužů, Turnaj kat. classic gold Quatro Kunratice, Praha
7. 1. 2017 Liga mužů, Turnaj kat. classic Fitness & Health Club Malešice, Praha
10. 12. 2016 Liga mužů, Turnaj kat. classic TJ Loko Trutnov
29. 10. 2016 Liga mužů, Turnaj kat. classic gold OK centrum, Pardubice
15. 10. 2016 Liga mužů, Turnaj kat. classic A-Sport Hradec Králové
1. 10. 2016 Liga mužů, Turnaj kat. classic
Počet účastníků omezen na 8
Fitness Svět pod Palmovkou


Novinky ze soutěží

27. 7. 2016 - Mistrem republiky pro rok 2016 se stal Martin Vostatek

Mistrem republiky se stal Martin Vostatek, když ve finále mistrovství ČR v Hradci Králové porazil po zdařilém obratu Dana Kolínského 3:2. Třetí Jan Pulkráb. Mezi ženami zvítězila Michaela Volfová. Podrobné výsledky zde. Článek z Deníku zde.

více

10. 5. 2016 - Czech Open 2016 poprvé v Pardubicích, Pulkráb konečně porazil Maďara Szaba ve velkém finále

O posledním dubnovém víkendu se v Pardubicích na Dukle konalo dlouho očekávané Czech open 2016 v ricochetu. Turnaj, který se v minulých sezonách konal výhradně v Praze, sliboval již dva týdny dopředu účast těch nejvýznamnějších hráčů z celkem pěti evropských zemí.

více