Klub SK Kosmonosy

Kontaktní osoba:

Daniel Růžička

777 559 715

Domovské centrum:Hotel GALATEA

Zobrazit na mapě

Sportovní klub Galatea Kosmonosy je dlouholetý aktivní člen České ricochetové asociace a významně se podílí na rozvoji tohoto sportovního odvětví se zaměřením na výchovu mladé generace. Hráči tohoto klubu se zúčastňují turnajů třídy A či Super A a Mistrovství ČR v rámci republikové soutěže TOUR ČRA. Mladí hráči tohoto klubu patří k nejlepším hráčům při turnajích juniorů i při Mistrovství ČR juniorů.

V sezóně 2010/2011 se zúčastnili soutěže II. Liga družstev a po zásluze tuto soutěž vyhráli a postupují pro následující sezónu do I.Ligy družstev. Ukáže se, jak se smíšený oddíl s touto soutěží napoprvé popasuje.

Členové

DružstvaNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více