Filip Kulka

Rok narození: 1993

Klub: SK Kosmonosy

Filip, juniorská jednička klubu SK Kosmonosy, obsadil 3. místo na bedně celostátního žebříčku juniorů v sezóně 2009. Za sezónu 2009/10 se stal mistrem ČR v kategorii 14-17 let, když ve finále jasně přehrál Jakuba Šolína z Loko Trutnov. V sezóně 2010/11 pak přispěl k vítězství svého týmu ve II.Lize družstev a posunu do soutěže I.Ligy.

S úsměvem do boje! To je typické pro staršího z bratrů Kulkových a jejich celé ricochetové rodiny, která patří mezi pravidelné návštěvníky mnoha turnajů. Filip je postupem času a každým odehraným zápasem čím dál jistější v úderech a metodou neutuchajícího úsměvu dává jasně najevo všem soupeřům, že s ním musí počítat a že se rychle blíží doba, kdy přijdou první vavříny a oslavy úspěchů na bitevním poli.

Soudě dle 2.místa na kunratickém Super A se ziskem závratných 4666 bodů a snadného 1.místa na následném turnaji B v březnu 2013 lze bez přehánění tvrdit, že ta doba již nadešla.


Galerie

více


Historie hráčeNovinky ze soutěží

27. 7. 2016 - Mistrem republiky pro rok 2016 se stal Martin Vostatek

Mistrem republiky se stal Martin Vostatek, když ve finále mistrovství ČR v Hradci Králové porazil po zdařilém obratu Dana Kolínského 3:2. Třetí Jan Pulkráb. Mezi ženami zvítězila Michaela Volfová. Podrobné výsledky zde. Článek z Deníku zde.

více

10. 5. 2016 - Czech Open 2016 poprvé v Pardubicích, Pulkráb konečně porazil Maďara Szaba ve velkém finále

O posledním dubnovém víkendu se v Pardubicích na Dukle konalo dlouho očekávané Czech open 2016 v ricochetu. Turnaj, který se v minulých sezonách konal výhradně v Praze, sliboval již dva týdny dopředu účast těch nejvýznamnějších hráčů z celkem pěti evropských zemí.

více