Miloslav Fryč

Rok narození: 1948

Klub: RSK Palmovka

Míla Fryč, dříve hráč Vagónu Praha, po ukončení provozu kurtu v tomto centru přešel do kádru RSK Palmovky, kde také pravidelně třikrát týdně navštěvuje posilovnu. Koho v centru uloví v brzkých odpoledních hodinách, s tím si zahraje také ricochet.

Svým věkem patří k nejstarším hráčům ricochetu a je živým a zcela zdravým důkazem toho, že se tento sport dá hrát opravdu stále. Pravidelně se účastní turnajů třídy B a do roku 2010 vstupoval na 49. místě celostátního žebříčku. Veteránskou ligu nehraje - dává přednost konfrontaci s mládím, které umí, zvláště svým tvrdým podáním a returnem, ještě pěkně potrápit.

V životě se drží tří zásad - nepojišťuje si auto, nemá mobil a je s každým kamarád.


Galerie


Historie hráčeNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více