Klub RSK Palmovka

Kontaktní osoba:

Martin Rudovský

Mobil: +420 732 431 149

E-mail: martinruda@seznam.cz

Domovské centrum:Svět pod Palmovkou

Zobrazit na mapě

Webové stránky klubu

Sportovní oddíl RSK Palmovka byl založen v říjnu 2005. Mezi jeho hlavní cíle patří systematická práce se zájemci o tento sport, organizování interních turnajů či turnajů pořádaných Českou ricochetovou asociací ČRA a pořádání i účast na mezinárodních turnajích koordinovaných Mezinárodní ricochetovou asociací.

Z interních tutrnajů je třeba zmínit pravidelnou desetikolovou soutěž o Pohár RSK PALMOVKY s účastí cca 50 hráčů. Pod záštitou ČRA pořádáme - a naši hráči se samozřejmě účastní - turnaje třídy A, Super A či B a nakonec i nejprestižnější soutěže - Mistrovství ČR a Mezinárodní Mistrovství ČR v rámci republikové soutěže TOUR ČRA.

Oddíl je otevřen všem zájemcům, hráči mohou využívat mnoha výhod směřujících k usnadnění jejich sportovního růstu. Povinností člena oddílu je zúčastnit se v rámci jednoho roku minimálně 1 turnaje ČRA a 2 turnajů interních. Od členů oddílu se očekává odpovědný a systematický přístup ke sportu.

Členové

DružstvaNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více