Adam Široký

Rok narození: 1996

Klub: SK SPORTCENTRUM RICO Tábor

Adam patří do nadějné čtyřky juniorů z Klubu v Plané nad Lužnicí.

Má velmi dobrý backhand, umí rychle běhat. Chodí pravidelně trénovat, což se projevuje na jeho tělesné kondici a tak nemá problémy s dlouhými zápasy.Je odolný, dokáže bojovat i s hráči o několik hlav většími. Spolu se svými kamarády z klubu hraje pravidelně turnaje juniorů, v čemž je osvíceně podporován také svým taťkou. Okusil už také zápasy první i druhý ligy družstev.

Jeho tréninkové úsilí se projevuje i ve výsledcích. V sezóně 2009/10 obsadil 3tí místo na MRJ ve své kategorii, v juniorské soutěži se zúčastnil 3 turnajů a sezónu bezpečně vyhrál. Hrál i v lize dospělích, jak v I. Lize družstev, tak individuálních soutěžích. Nejlepším juniorem je již 3tí sezónu, ostatní junioři si již jen přejí, aby už konečně zestárnul a šel. Příslibem je i jeho nekonfliktní sportovní povaha a snaha se stále učit a vždy bojovat do poslední spáry.   

Píše i reportáže z turnajů juniorů, což je počin v jeho teen - věku jistě hodný obdivu.

Pokud nám zůstane u ricochetu, bude Adam velmi nadějným hráčem seniorských soutěží.


Galerie

více


Historie hráčeNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více