Michaela Volfová

Rok narození: 1990

Klub: SK RICO OLIVER J. Hradec

Michaelu -  titulujte již napořád takto: "Slečno vice-mistryně Evropy 2009".

Je též čerstvou nositelkou titulu "patřím mezi 10 nejlepších sportovců Jindřichohradecka"  ( 9.místo ) a to navíc přesto, že v Jindřichově Hradci nikdy nebyla. Ti ricocheťačky umí !

Ve fotogalerii je zachycena ve společnosti zástupce Mezinárodní ricochetové asociace IRF, mistra Evropy, vice-mistra Evropy, mistryně Evropy a holandského dřeváku. Kdo z Vás se může pochlubit takovou fotkou?

Své hráčské dovednosti piluje při squashi, což je její jedinou slabinou.

Z ricochetových turnajů dává zatím přednost turnajům I.ligy družstev, občas trénuje na - nebo hraje turnaj na - Palmovce. V sezóně 2009 obsadila 10.místo na celostátním ženském žebříčku ČRA.

A n yní se může pochlubit i titulem Mezinárodní mistryně Holandska 2010. 


Galerie

více


Historie hráčeNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více