Klub Esa z Kunratic

Kontaktní osoba:

František Kukač 777882186

Domovské centrum:Ricochet Centrum Quatro

Zobrazit na mapě

Webové stránky klubu

Původní sportovní oddíl RSK Kunratice byl založen v roce 2006, v roce 2009 přejmenován na Esa z Kunratic. Jeho hlavním cílem je systematická práce se zájemci o tento sport, organizování interních turnajů či turnajů pořádaných Českou ricochetovou asociací ČRA, účast na  mezinárodních turnajích koordinovaných Mezinárodní ricochetovou asociací.

Z interních tutrnajů je třeba zmínit Kunratickou Ligu, pokračování původní soutěže Quatro Open Tour. Rok 2010 je již 8. ročníkem této soutěže! Tyto turnaje jsou volně přístupné každému vyznavači tohoto sportu. Vítěz ligy (z registrovaných hráčů) obdrží putovní pohár. Zápasy se hrají dle platných pravidel vydaných Českou Ricochetovou Asociací, startovné: 150 Kč.

Hráči klubu se pravidelně zůčastňují turnajů třídy A, Super A či B, II. Ligy družstev ČR a nakonec i nejprestižnější soutěže - Mistrovství ČR či Mezinárodní Mistrovství ČR v rámci republikové soutěže TOUR ČRA. Na mezinárodní scéně se lze s Esama z Kunratic potkat při turnajích OPEN v Německu či Holandsku, na Mistrovství Evropy a též na Lize národů.

Členové

DružstvaNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více