Klub TJ Lokomotiva Trutnov

Kontaktní osoba:

Jiří Herda

777 163 120

Domovské centrum:Sport areál TJ Lokomotiva

Zobrazit na mapě

Webové stránky klubu

Sportovní oddíl je dlouholetým členem České ricochetové asociace a patří mezi jeho nejaktivnější členy. Hlavním cílem klubu je systematická práce se zájemci o tento sport, organizování interních turnajů či turnajů pořádaných Českou ricochetovou asociací ČRA, účast na  mezinárodních turnajích koordinovaných Mezinárodní ricochetovou asociací.Trenérská činnost klubu je zaměřena zvláště na výchovu mladé generace ricocheťáků.

 

Hráči klubu se pravidelně zůčastňují turnajů třídy A, Super A či B II. Ligy družstev ČR a nakonec i nejprestižnější soutěže - Mistrovství ČR či Mezinárodní Mistrovství ČR v rámci republikové soutěže TOUR ČRA. Významná je účast jejich mladých hráčů na junuiorských turnajích všech kategorií včetně Mistrovství ČR juniorů. Na mezinárodní scéně lze mnoho hráčů potkat při turnajích OPEN v Německu či Holandsku a na Mistrovství Evropy.

Členové

DružstvaNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více