15. 4. 2010  |  aktualizováno 15. 4. 2010  |  Novinky ze soutěží  |  Galerie  |  Detail turnaje

Turnaj B Náchod 17.4.2010

V sobotu 17.4. se v Náchodě uskutečnil turnaj  kategorie "B". Turnaje se zúčastnilo 10 hráčů. Hodně chyběl M.Frič, ale i vtipálek M.Nohejl, který vždy dobře pobaví. D.Hofman zde postrádal svého soukromého psychologa M. Vondráka.

Největší zastoupení měla Lokomotiva Trutnov a to 5 hráčů. Jako první nastoupil po delší době L.Němeček proti T. Chvojkovi, svůj boj ale prohrál po vyrovnaném zápase. Další zápas hrál J. Hýbl s M. Vraňanem, což byl velmi zajimavý “pětiseťák”, ale nakonec svůj boj prohrál a vítězně odešel M. Vraňan.

Hodně zajímavý duel byl ten mezi F. Joklem a K. Lukačem, nakonec vyhrál 3:1 F. Jokl, který v dalším kole nastoupil proti juniorovi D. Hofmanovi. I zde zvítězila zkušenost hráče. Nakonec se Filip Jokl probojoval až k finálovému zápasu proti J.Hofmanovi. V prvním setu byl silnější J. Hofman, ale poté se F. Jokl rozehrál a udržel si svou neporazitelnost. Tím vystoupal až ke zlaté medaili.

Za zmínku stojí i duel o 3. místo mezi D. Hofmanem a M. Vraňanem. Kde se čekal zajímavý duel těchto rozdílných hráčů. Nakonec vítězství pro sebe urval jistou hrou mladší D.Hofman, z čehož měl upřímnou radost. I tak to byl jeden z nejhezčích duelů, oba hráči bojovali až do konce. Děkujeme všem hráčům za krásnou hru.

Atmosféra turnaje byla příjemná a přátelská. Tak jak to má být na turnajích všech kategorií. Osobně to byl můj první turnaj, na kterém jsem neviděl jedinou hádku a tak doufám, že nebyl poslední.  

Denis Hofman


Fotografie a spoluautorství článku Šárka Koláčková


Galerie

víceNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více