Klub SAG Štětí

Kontaktní osoba:

Zdeněk Dědek Dědičík

777 132 866

Domovské centrum:SAG Štětí

Zobrazit na mapě

Webové stránky klubu

Sportovní oddíl SAG ŠTĚTÍ byl založen v roce 2006 Jeho hlavním cílem je systematická práce se zájemci o tento sport, organizování interních turnajů či turnajů pořádaných Českou ricochetovou asociací ČRA, účast na  mezinárodních turnajích koordinovaných Mezinárodní ricochetovou asociací.

Z interních tutrnajů je třeba zmínit DĚDEK OPEN TOUR. Rok 2011 je již 7. ročníkem této soutěže! Tyto turnaje jsou volně přístupné každému vyznavači tohoto sportu.

Hráči klubu se pravidelně zůčastňují turnajů třídy A, Super A či B, I. Ligy družstev ČR a nakonec i nejprestižnější soutěže - Mistrovství ČR či Mezinárodní Mistrovství ČR v rámci republikové soutěže TOUR ČRA.

Členové

DružstvaNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více