Klub ART Hradec Králové

Ricochetový klub RSK Hradec Králové byl založen v roce 2004. Hlavním impulsem pro jeho založení byl tlak místních hráčů na splnění požadavku České ricochetové asociace (ČRA), která podmiňuje start hráčů na oficiálních turnajích jejich registrací ve sportovních klubech.

V současné době má náš klub 9 aktivních členů - 7 hráčů a 2 hráčky. Zástupci našeho klubu startují nejen na turnajích výkonnostní kategorie A či B, resp. Super A a turnajích juniorů pořádaných ČRA, ale též na Mistrovství Republiky, či v I.  Lize smíšených družstev. Mezi členy klubu naleznete nejen školené rozhodčí III.třídy, ale i trenéry se čtvrtou a dokonce i třetí trenérskou licencí.

členové klubu: Stanislav Menoušek, Karolína Menoušková, Martin Portl, Martin Šerák .........

Členové

DružstvaNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více