Petr Motalík

Rok narození: 1997

Klub: SK SPORTCENTRUM RICO Tábor

Petr patří mezi čtveřici nadějných juniorů klubu v Plané nad Lužnicí.

Trénuje jej Alan Mačor.

Vyniká rychlostí a přesností úderů, což zúročuje i svým postavením na celostátním žebříčku. V sezóně 2009 skončil na 7. místě, v sezóně 2009-10 se pohyboval  na  3.místě. Spolu se svými kamarády se pravidelně zúčastňuje turnajů juniorů. Pravidelně trénuje a tak nemá problémy ani s fyzickou kondicí. Petr jako jeden z mála juniorů zažívá též atmosféru zápasů na I.Lize družstev.

Pokud Petr vydrží hrát ricochet s tímto nasazením i nadále, bude vytvářet ostatním hráčům silnou konkurenci.

A text z doby, kdy byl Petr hráčem měsíce listopadu 2011:

"Po letní přestávce se vracíme k tradičnímu formátu této sekce a obracíme Vaší pozornost k nejlepšímu junioru současnosti na žebříčku ČRA - k Petrovi Motalíkovi z líhně v Plané nad Lužnicí. Před dvěma roky byl na žebříčku sedmý, vloni byl na třetím místě a letos hned po prvním kole nastoupil na pozici juniorské jedničky.V letošní sezóně úspěšně reprezentuje klub v I.Lize družstev, kdy porazil nejlepší ženy Denisu Bohuslavovou či Michaelu Volfovou. Na posledním turnaji B v Jindřichově Hradci se mezi dospěláky dostal na 4té místo. Je nadějí ricochetu ve všech směrech a kdo může, ještě si s ním zahrajte, než Vás začne válcovat a stanete se pro něj jen podavači míčků.


Galerie


Historie hráčeNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více