Liga hráčů - ženy 6. 11. 2010

Pořadatel:RSK Palmovka
Místo:Praha 8
Přílohy:
7. 11. 2010  |  Galerie

Super A - turnaj mužů a neméně super turnaj žen v Praze na Palmovce

Velký ricochetový mužský turnaj o tučný příděl bodů do žebříčku a letošní první turnaj žen se konal na pražské Palmovce. Na turnaji se objevilo mnoho zvučných ricochetových jmen a k vidění bylo nejen množství kvalitních zápasů, ale i pár překvapení. Odehrál se jeden z nejkvalitnějších turnajů na okruhu za posledních pár měsíců.

celá reportáž


Žebříčky

Pořadí Hráč Klub Bodů
1. Denisa Paulasová - Bohuslavová SK Horizont Pec pod Sněžkou 3 000
2. Michaela Volfová SK RICO OLIVER J. Hradec 2 700
3. Kristýna Juristová SAG Štětí 2 200
4. Radka Synková RSK Palmovka 2 000
5. Pavla Myslíková RSK Palmovka 1 700
6. Simona Hegerová RSK Palmovka 1 500
7. Michaela Kuderová RSK Palmovka 1 300

Galerie

více



Novinky ze soutěží

14. 5. 2012 - Nad rybníkem Vajgar se hrálo o poslední áčkovou porci bodů před MR

O důležité body do žebříčku před mistrovstvím republiky se hrálo v ricochetovém centru v Jindřichově Hradci. O vítězství se prali hráči z Tábora, J.Hradce a Prahy. Nejvíce body a věcnými cenami naplněný baťoh si z turnaje odvezl Jan Pulkráb, který pro vítězství musel dvakrát porazit druhého Petra Sedlačíka. Za domácími hráči se nejlépe umístil třetí Martin Vlach z Tábora.

více

8. 5. 2012 - Titul mistra ČR v rukách juniora F. Rolence

Turnaje o titul juniorského Mistra České republiky v sezóně 2011/12 se tentokrát zúčastnilo devět, t.č. nejlepších, mladých hráčů ricochetu. Nasazení hráčů do turnaje bylo provedeno dle aktuálního pořadí na juniorském žebříčku, takže se v prvním kole potkali takový hráči jako Jirka Žádník s Jakubem Valentou. Jakub prohrál, ale v turnaji na dvě porážky měl další šanci se vrátit do hlavního pavouka oklikou, leč tentokrát Jakubovi - a ono vlastně ani Jirkovi - turnaj nějak nesedl. Čím to?

více