Jan Veselý jr.

Rok narození: 1983

Klub: PRO-6

JJ - Jan Junior - je dlouholetou dvojkou Čech, Moravy, Evropy a okolí.

Kam přijede na turnaj bez Miloše Pokorného,  či v poslední době bez Honzy Koukala, tam vyhraje - s jednou výjimkou: na Palmovce vyhrál nad Milošem Pokorným ve finále titul Mezinárodní mistr ČR 2007

Jinak je mimochodem mistrem Evropy 2009 a brácha 4. nejlepší hráčky Evropy 2001, je členem vícenásobného Mistra ČR ricochetových družstev.  

Jeho údery jsou nejtvrdší na světě, což konstatují i jeho pokořitelé a smutně konstatují i majitelé všech center, kteří po jeho návštěvě překalibrovávají svou elektroniku kurtů.

Jedinou jeho ricochetovou slabinou je to, že dává přednost squashi, což my mnozí nechápeme.

Při vícedenních turnajích dává přednost sportovní přípravě a posilujícímu spánku nad společenským vyžitím.

K milovanému ricochetu přivedl i svého kamaráda Honzu Koukala, 9-ti násobného Squashového Mistra ČR, který ho za to, zákonitě, potrestal porážkou ve finále MR ČR a finále ME 2009. Kdyby to býval byl věděl..... 

V sezóně 2009/10 se stal mistrem ČR, Mezinárodním mistrem  ČR a tím pro sezónu 2010/11 též reprezentantem ČR v ricochetu.


Galerie

více


Historie hráčeNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více