Antonín Miloschewitsch

Rok narození: 1967

Ricochetistou od: 1990

Klub: SK SPORTCENTRUM RICO Tábor

Tondu Miloschewitsche lze označit za kmotra ricochetu, vždyť je historicky prvním předsedou České ricochetové asociace. 

Tonda patří mezi nejdéle hrající aktivní hráče, nad své působení v týmu II. Ligy družstev za SKS RICO Tábor se nedávno rozhodl rozšířit své sportovní "portfólio" opět o účast na turnajích jednotlivců. Za zmínku stojí to, že ač prohrál v předkole a dál si tedy již v turnaji moc nezahrál, tak nezahořkl ani neodjel, ale turnaj důstojně dohrál a stal se vítězem malého plate. V mezidobí opravil provozovateli centra dávkovací automat balené vody Šumavský pramen, ač ve stojanu byla umístěna konkurenční balená voda. Je tedy klidné vyrovnané povahy a Informace, že za svou kariéru zlomil přes 20 raket, není tedy jistě pravdivá. 

Jako hráč má těžko zpracovatelný sevis a počet spár v jednom setu u něho dosahuje nestandardního počtu - až to navozuje myšlenku, že spáry snad i trénuje. Je-li tomu tak, pak další kurz trenérů rozšíříme o jeho metodiku nácviku "spárování".

Jeho účast na turnajích bývá pravidelně spojena se svérázným, těžko napodobitelným pitným režimem, srdce jíného borce by to nemuselo přežít ve zdraví.

Do února 2010 vstoupil s pořadovým číslem 31 na žebříčku ČRA.

V roce 2009 se účastnil Veteránské Ligy pořádané klubem ASARC - jeho výsledky viz www.asarc.cz

Tonda byl historicky prvním zmíněným hráčem měsíce února 2010 s tímto textem : Tondu lze označit za kmotra ricochetu, vždyť je historicky prvním předsedou České ricochetové asociace. Nejen z tohoto důvodu si zaslouží být též historicky prvním zmíněným hráčem měsíce.

Nad své působení v týmu II. Ligy družstev za SKS RICO Tábor se nedávno rozhodl rozšířit své sportovní "portfólio" o účast na turnaji jednotlivců - na turnaji B na Palmovce. Za zmínku stojí to, že ač prohrál v předkole a dál si tedy již v turnaji moc nezahrál, tak nezahořkl ani neodjel, ale turnaj důstojně dohrál a stal se vítězem malého plate. V mezidobí opravil provozovateli centra dávkovací automat balené vody Šumavský pramen, ač ve stojanu byla umístěna balená voda od jeho konkurence. Je tedy klidné vyrovnané povahy a Informace, že za svou kariéru zlomil přes 20 raket, není tedy jistě pravdivá. 

Další informace k jeho sportovním výkonům jsou uvedeny v hráčské databázi.


Galerie

více


Historie hráčeNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více