Galerie ke článku

11. 11. 2012  |  Novinky ze soutěží  |  Detail turnaje

Ohlédnutí za kunratickým Super A aneb jak to přesně nebylo

Jako roznětka mezi posluchači radia Beat zapůsobila v rubrice „Menšinové sporty“ audiopozvánka na sobotní turnaj Super A v pražských Kunraticích. Od ucha k uchu se postupně tato zpráva šířila a dav sílil. Bezpečnostní složky ze vzduchu pozorovaly vzrůstající počet ohňů v ulicích, které se zvolna jako rozlehlé, rodící se jezero slévaly v jeden velký požár. Lidé, vyzbrojeni holemi plenili a drancovali obchody se sportovním zbožím. V sobotu ráno se početný dav začal srocovat před známým útočištěm ricochetistů, sportovním klubem Quatro.

zpět na článekNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více