23. 1. 2010  |  aktualizováno 2. 4. 2010  |  Novinky ze soutěží  |  Příloha  |  Detail turnaje

Béčko v Trutnově

Na turnaj přijelo 12 hráčů, přičemž většina hráčů byla z domácího klubu RC LOKO Trutnov. Druhým zastoupeným klubem byl RSK Palmovka. O živé komentování všech zápasů, z kurtů i za sklem se tradičně postaral místní Martin Nohejl :‐)
Turnaj se nesl v duchu „pětiseťáků“, kterých bylo odehráno celkem devět. V prvním i druhém kole byly zápasy poměrně jednoznačné a tak největší souboj byl mezi Mílou Fričem a Denisem Hofmanem, který po dvou prohraných setech zabojoval a zápas dovedl do vítězného konce.
Ve třetím kole byl velmi napínavý zápas mezi Mirkem Vraňanem a Zdeňkem Bakočem, který zvítězil 3:2. Největším překvapením byl zápas Michala Vondráka s Martinou Kopeckou, která po dlouhém boji nakonec podlehla 2:3.
Ze závěrečných „pětiseťáků“ o konečné umístění je třeba opět vyzdvihnout výkon Denise Hofmana, který se během zápasu s Honzou Šolínem dokázal uklidnit a dotáhnout tak ho k vítězství. Po zásluze se ve finále střetli Richard Mach a Jirka Herda, kteří se během hry vůbec nedohadovali o „sporných míčích“. Zápas tak byl krásnou ukázkou fair‐play hry, ze které nakonec vyšel vítězně Jirka.
Závěrem je třeba říci, turnaj byl velmi úspěšný pro Denise Hofmana (3), Mílu Friče (6) a Michala Vondráka (9), neboť dosáhli zatím na své, zatím nejlepší umístění v turnaji kategorie „B“. Zdůrazňuji „zatím nejlepší umístění“, neboť to jsou mladí kluci a určitě ještě ukážou co v nich je :‐)

Více fotek je na Facebooku v profilu Šárky Koláčkové:

http://www.facebook.com/#!/album.php?aid=10436&id=1729009615

Michal Vondrák


PřílohaNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více