Jiří Žádník jr.

Rok narození: 1994

Klub:

Jirka patří mezí ty z mála juniorů, kteří se pravidelně utkávají se seniory - jak na individuálních turnajích ČRA, tak na turnajích družstev, kde hrává za prvoligový tým ASARCu.

Slabiny nemá žádné - jak vyplývá již z jeho jména - a protože má prostor k růstu ještě veliký, je třeba s ním počítat na nejvyšších pozicích hráčů ricochetu - pokud ovšem nedezertuje ke squashi.

Všichni holohlaví mu ke sportovnímu růstu též doporučují shodit tu hřívu.

Sezónu 2009 ukončil na 4. místě celostátního žebříčku juniorů a 96. místě turnaje žebříčku dospělých.

V sezóně 2009/10 se výrazně zlepšil - na MR juniorů byl ve své kategorií třetí, na MR dospělích dokonce čtvrtý a na celostátním žebříčku postoupil na 15.místo.  Jen tu hřívu zatím neshodil.


Historie hráčeNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více