Jan Veselý sen.

Rok narození: 1952

Klub:

Honza, syn Jana Veselého - vítěze a nositele žlutého trikotu Závodu míru, otec Jana Veselého jr. - ricochetového mistra Evropy 2007 a Lenky Veselé - 4té nejlepší hráčky Evropy 2001 - je ztělesněním ricochetu a to ať chce či nechce.

Byl u zrodu ricochetové asociace v Táboře v roce 2009, jeho předsedou, či jeho, jak sám říká pseudo-předsedou, místopředsedou, členem VV ČRA v souběhu s členstvím ve VV ČASQ, statečně třímal ricochetovou kokardu a když  se za sebe ohlédl, často již nikoho jiného za sebou neviděl.

Byl to on, kdo předal na ČSTV příhlášku k přijetí mezi řádné sportovní členy v roce 2007.

Byl to on, kdo stvořil první turnajová pravidla, první webovku, první registrační průkazy ČRA, první známky, první video k ricochetu, vydloubal první sponzory, byl i u prvního Mistrovství Evropy u nás, založil Asociaci squashových a ricochetových center ASARC, pořádá turnaje, Mistrovství ČR juniorů, dospělých či veteránů atd. atd. atd. Honzo, kde jsi vlastně vůbec nebyl?

Ale zpět ke sportu - rád hraje a často, v poslední době i turnaje třídy B - ČRA, II.ligu družstev, založil a tlačí dál káru s Veteránskou ligou, kde ve své katogorii >50 obsazuje 1. - 3. místa.


Galerie


Historie hráčeNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více