Aleš Benda

Rok narození: 1986

Klub: Esa z Kunratic

Aleš Benda, příbytkem v Táboře, členstvím v Kunraticích, sparingpartner Fr.Kukače, patří mezi opravdu unikátní hráče. Pamětníci tvrdí, že je Aleš pravák, ale současníci se mohou jen přít - raketu přehazuje přímo raketově a tak mu zahrát na backhand je nemožné. Má vynikají fyzickou kondici, výbornou techniku, přesnost úderů těsně nad infrazónu je vyhlášená. V zápasech neútočí, je to obranář par Excelans, který hraje do posledního míčku.

Do sezóny 2011/12 hrával jen mezinárodní turnaje, např. Czech open, v roce 2011 přidal turnaje B (v Jindř.Hradci hned napoprvé), na PRO-6 si nastoupal na třetí příčku, po vítězství  v legendárním utkání s Martinem Jiravou.    


Galerie


Historie hráčeNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více