4. 10. 2010  |  Novinky ze soutěží  |  Příloha  |  Detail turnaje

Otevřený turnaj juniorů na Palmovce - reportáž

V centru RSK Palmovka se konal otevřený turnja juniorů a juniorek. Průběh a hlavně zahájení turnaje bylo poznamenáno neúčastí mnoha přihlášených juniorů. Nicméně sportovní úroveň byla vynikající, použitý herní systém ( dívky každá s každou a junioři v obou kategoriích systémem na 2 porážky ) byl jistě hráči hodnocen kladně.

Finále juniorů 14 < let překvapivě vyhrál Petr Motalík nad oddílovým kolegou Adamem Širokým, jinak vítězem celoroční soutěže juniorů předešlé sezóny. Ten si zhojil dnešní zklamání z prohry převzetím ceny pro nejlepšího juniora 2009/10 v podobě rakety dle vlastního výběru.

Finále finále juniorů <17 let mezi Michalem Brňákem a Filipem Kulkou bylo vynikající, ošatku cen za první místo si do Kosmonos odváží Filip. 

Komentář k turnaji sepsaly nadlužnickoplanští finalisté mladší kategorie juniorů.

To bývá vždy přínosné vidět turnaj očima účastníků, pro které je turnaj pořádán.


PřílohaNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více