Napsali o nás

V případě, že v nějakém veřejném médiu naleznete jakoukoli zprávu týkající se ricochetu, neváhejte nám o ní dát vědět na tournaments@e-ricochet.cz. Rádi se o ní podělíme se všemi příznivci ricochetu.

Posílejte odkazy na internetové články, zveřejněné články v pdf formátu, oskenované novinové články, zveřejněné videozáznamy apod. Nezapomeňte prosím uvádět úplný zdroj informací, aby mohl být dodržen autorský zákon.

Již v průběhu minulých let vyšlo v médiích mnoho zpráv o ricochetu, bohužel je do této doby nikdo systematicky nesbíral a tak budeme rádi i za příspěvky staršího data.

11. 3. 2014

Televizní reportáž ze Slovak Open 2014

V únoru 2014 se ve slovenské Čadci uskutečnil druhý ročník mezinárodního Slovak Open. Na turnaj přijela natočit reportáž i televize TA3, která je ke zhlédnutí i online zde.

více


27. 12. 2013

O ricochetu na Českém rozhlase

V rámci pražského projektu "Týden sportu zdarma" odvysílal Český rozhlas Regina reportáž o ricochetu z ricochetového centra na Palmovce. Reportáž zde.

více


9. 9. 2013

O ricochetu s Janem Pulkrábem v měsíčníku Naše Praha 9

V zářijovém čísle měsíčníku Naše Praha 9 s nákladem 42 tis. výtisků se dostal ricochet dokonce na titulní stranu. Měsíčník přináší rozhovor s Janem Pulkrábem o ricochetu a o ricochetovém Světě pod Palmovkou.

více


29. 5. 2013

Články a zprávy z mistrovství republiky 2013

Vítězství Ladislava Tesárka na mistrovství republiky v ricochetu se dostalo do zpravodajství několika novin, internetového zpravodajství a do éteru rádia Beat.

více


28. 5. 2013

Ohlasy z médií po Czech Open 2013

Czech Open patří dlouhodobě k největším ricochetovým akcím vůbec. Nejinak tomu bylo i v roce 2013 a tak se výsledky opět dostali do několika regionálních i celorepublikových médií. Zprávy z turnaje mimo jiné uveřejnilo i rádio Beat. 

více


17. 5. 2013

Článek týdeníku 5+2 o turnaji A v Jindřichově Hradci

Týdeník 5+2 pravidelně přináší zpravodajství z ricochetových turnajů. Nyní přinášíme jeden z nich. O květnovém turnaji kategorie A v Jindřichově Hradci referoval Petr Hofbauer.

více


22. 2. 2013

O Slovak Open v Pražském deníku

Po Slovak Open byla uveřejněna zpráva i s fotografií v Pražském deníku (vydání 22.2.) Článek zde.

více


12. 2. 2013

Odlehčeně o ricochetu v říši hudby

I hudba může být jako ricochet...herečka a písničkářka Jana Šteflíčková v rozhovoru přirovnává své koncertování k ricochetu. Více v odkaze zde

více


16. 12. 2012

V Čadce a okolí se mluví o ricochetu díky centru Martenz

Po účasti slovenských hráčů na mistrovství světa v ricochetu se na Slovensku, především v Čadce a okolí, začalo mluvit o ricochetu více než kdy předtím. Přinášíme výběr těch, které jsme zachytili. 

více


26. 11. 2012

Ohlasy médií k mistrovství světa v ricochetu v Praze

Historicky první mistrovství světa v ricochetu přitáhlo i zájem médií. Zprávy se objevily či ještě objeví ve vysílání TV (ČT), v rádiích (Beat, Český rozhlas Radiožurnál), v tisku (Deník, regionální zpravodajství i na internetu (iSport.cz, iDnes.cz).

více
Novinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více