26. 11. 2012  |  Napsali o nás

Ohlasy médií k mistrovství světa v ricochetu v Praze

Historicky první mistrovství světa v ricochetu přitáhlo i zájem médií. Zprávy se objevily či ještě objeví ve vysílání televize (ČT), v rádiích (Beat, Český rozhlas Radiožurnál), v tisku (Deník, regionální zpravodajství) i na internetu (iSport.cz, iDnes.cz).

 

Televize - Česká televize - sportovní zprávy na ČT24, reportáž ve Sportu v regionech (ČT4) (začátek 4:40, vystřihnutá samotná reportáž zde)

Rádio - Český rozhlas RadiožurnálRádio Beat - pozvánka 1, pozvánka 2, pozvánka 3výsledky mistrovství světa

Internet - regionální fotozpravodajství iDnes.cz, sportovní zpravodajství Deníku Sport - iSport.cz, pozvánka na Kudyznudy.cz, Česká tisková sportovní agenturaSquashpage.net, sme.sk

Teletext - sportovní zpravodajství ČT

Tisk - Pražský deník, Sport & Wellness Management, Mladoboleslavské noviny, Kysucké noviny

YouTube.com - video z MS

JPNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více