26. 4. 2011  |  Novinky ze soutěží  |  Detail turnaje

MR pod taktovkou juniorů z SC PRO-6

Dne 16. dubna se uskutečnilo v Praze na Palmovce Mistrovství ČR juniorů. Na turnaj přijeli 3 juniorky, 10 mladších junioru a 4 starší junioři.

V kategorii dívek vyhrála Denisa Pelešková i přesto, že se zároveň účastnila kategorie starších juniorů. Na druhém místě se umístila Valentina Lipovská a na třetí pozici se umístila Veronika Mrkvicová. Děvčata předváděla velmi zajímavý ricochet. Jen byla škoda, ze se jich dostavilo tak málo.

V kategorii mladších junioru se utkalo mnoho nadaných hráčů a bylo k vidění mnoho kvalitních a napínavých zapasu. Vyhrál Vítek Lipovský, druhý se umístil Adam Široký po 3 setové bitvě s Filipem Rolencem, který skončil třetí. Za zmínku pak ještě stoji výkon Petra Motalíka, který jako jediný byl schopen vzít našemu novému mistrovi republiky set.

V kategorii starších junioru se navzájem utkali 4 kluci a Denisa. Vítězem se stal Michal Brňák bez ztráty jediného setu.  Druhý se umístil Jirka Žádník a třetí skončil Denis Hofman.  Na čtvrtém místě nakonec skončil Jakub Valenta. Denisa se ze “záhadných” důvodů oficiálně neumístila.

Všichni junioři si pořádně zahráli a za pomoci hlavního rozhodčího a všech kolem se turnaj odehrál v naprosté pohodě.

Miki Brňák

Miki BrňákNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více