14. 2. 2016  |  Novinky ze soutěží  |  Detail turnaje

Mistrovství ČR Masters 2016 v Trutnově

Celý turnaj provázela výborná nálada za neustálého povzbuzování jak samotných účastníků tohoto nejrychlejšího raketového sportu, tak i návštěvníků, které tvořili především rodinní příslušníci a přátelé samotných aktérů.

Nutno podotknout, že nejstarším borcem turnaje byl Miloslav Fryč z Prahy, kterému je 71 let. Naopak nejmladším účastníkem Masters byl Michal Vondrák rovněž z Prahy ve věku 37 let, který byl ve své věkové skupině nakonec třetí.

Ze zdravotních důvodů však do turnaje nenastoupil Jiří Herda z Lokomotivy Trutnov, který tak nemohl zasáhnout do obhajoby svého prvenství z minulého roku. Nejlepšími hráči turnaje ve věkové skupině nad 35 let se stali: Martin Šerák z Hradce Králové, který obsadil první místo, druhý byl Tomáš Marek z Přelouče a třetí již shora zmiňovaný Michal Vondrák.

Ve věkové skupině + 40 let se na prvním místě umístil Petr Brňák z Prahy, druhý Rostislav Toman a třetí Martin Nohejl, oba z Lokomotivy Trutnov. Věkovou skupinu + 50 let vyhrál Stanislav Menoušek z Hradce Králové, druhým byl Pavel Bedlivý z Trutnova a třetí Pavel Lukáč ze Dvora Králové nad Labem.

Všem těm, kteří stanuli na pomyslné bedně, blahopřejeme a rovněž děkujeme i všem ostatním hráčům za profesionální přístup nejen ve hře. V neposlední řadě patří poděkování i členům Lokomotivy Trutnov, kteří se na organizování tohoto sportovního setkání podíleli. Jmenovitě pak Jiřímu Herdovi, Luboši Němečkovi, který se nakonec ze zdravotních důvodů též nemohl turnaje zúčastnit a také Martinu Nohejlovi, řediteli turnaje za kvalitní a odborné vedení celého turnaje.

Zdeněk BakočNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více