7. 3. 2011  |  aktualizováno 7. 3. 2011  |  Novinky ze soutěží  |  Detail turnaje

Juniorský turnaj v Jindř.Hradci

V sobotu 26.02.2011 se v Jindřichově Hradci hrálo třetí kolo juniorů v této sezóně. Za mrazivého počasí na turnaj dorazilo nejvíce juniorů opět  z Trutnova. Jirka Herda nezklamal. Doufám, že byl s hrou svých svěřenců spokojený. I zde nechyběla děvčata, i když jen dvě. Se svou statečnou hrou s kluky se nemají za co stydět.
Hned na úvod se nám představil Filip z Trutnova a Vítek z Prahy, první set vyhrál Filip, ale na Vítka nestačil a prohrál 2:1. Na vedlejším kurtu si to rozdávali bratři Podolníkovi z Trutnova. Ondra opět Vojtovi nedal šanci a s přehledem mladšího bráchu udolal 2:0. Další sourozenecký duel předvedli Jakub a David Valentovi, i zde vyhrál ten starší a to Jakub. Na obou kurtech se bojovalo statečně a slušně. Dokonce i náš známý Denis Hofman se krotil ve vyjadřování. Ráda bych napsala o každém hráči, jak krásně hrál či bojoval o každý míček. Ale to bych pak zahltila ricochetové stránky a proto se omlouvám všem o kterých se dnes nezmíním. Jakub Valenta kráčel úspěšně až k vrcholu, kde se o ten nejvyšší post utkal s Denisem Hofmanem. Ten si cestu razil statečně přes Kodada, Adama Širokého a Vítka Lipovskýho. Svůj sen o první místo, ale nedotáhl až do konce, dvakrát podlehl Jakubovi a to vždy 2:1. Tito dva borci hráli hru již dospělých a finálový mač byl nádherný. Vítek Lipovský se spodním pavoukem dostal až na třetí místo. Ráda bych poděkovala J. Herdovi za důkladnou přípravu svých svěřenců v první pětce měl hned dva hráče. Na 2. místě Denis Hofman, na 4. místě Filip Rolenec. Zároveň i Alan Mačor opět odvedl dobrou práci, jeho kluci obsadili moc hezká místa. Adam Široký byl na 5.místě, Petr Motalík na 6.místě a Kodad na krásným 8.místě. Všem hráčům blahopřeji. Už se těším, co nám junioři ukážou v Praze na republice.

Šárka KoláčkováNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více