14. 1. 2006  |  aktualizováno 24. 7. 2010  |  Novinky ze soutěží  |  Detail turnaje

Komentář A-turnaji

KOMENTÁŘ k A - turnaji na Palmovce 14.1.2006

Turnaj byl po sportovní i společenské stránce velice zdařilý. Jihočechům se do Prahy rozhodně vyplatilo přijet - všichni 3 si odvezli ceny udělované 5ti nejlepším hráčům. Nebýt M. Vondráka, který se vmezeřil na druhou pozici, pro trio Mačor-Kindl-Jiruška by platilo Veni-Vidi-Vici. Z „áčkařů“ přijelo jen 6 borců, níže postavení hráči mají své pozice na žebříčku ale „jen“ proto, že hrají (a vyhrají) třeba jen jeden turnaj ČRA v roce. Úroveň turnaje proto byla velmi vysoká. Většina zápasů vůbec nevyžadovala přítomnost rozhodčího, byla vedena v tolerantním a sportovním duchu. Po společenské stránce byla dominantou oslava narozenin Edy Štěrby, pro kterou si připravil slavnostní účes a kulinářskou vložku. Podobně příjemný turnaj přeje Palmovka i do Dvora Králového, kde se koná 4. února příští A-turnaj. Díky všem za účast a těším se na 1.4., kdy se u nás koná 1.turnaj znovu-oživené Ligy družstev.

Jarda Rudovský.
Novinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více