22. 11. 2010  |  Novinky ze soutěží  |  Galerie  |  Příloha  |  Detail turnaje

2. juniorský turnaj této sezóny

2. turnaj juniorů sezóny 2010/11

V sobotu 20. 11. 2010 se na cestu do Prahy vydalo 5 juniorů z Loko Trutnov. Tři junioři jedou poprvé na svůj turnaj mimo Trutnov. Zbylí dva již mají svou premiéru za sebou. I když je pochmurné počasí, nálada je výborná. Na Palmovku jsme dorazili jako první. Čekáme, zda někdo otevře dveře. Je 9:30 a dveře se otvírají. Registrace hráčů může začít.

Na turnaj dorazilo 10 kluků a 2 děvčata. Valentina Lipovská a Veronika Mrkvicová si zahrály mezi sebou. Nakonec vyhrála Valentina. Když svůj boj dobojovaly, tak vyzvaly Denise Hofmana a Jakuba Valentu k tréninku. Kluci hráli férově a slečny moc neproháněli.

Mezi kluky se hrálo až do propocení trik. Jakub ví své. Na první hru šel Jakub Valenta s Adamem Širokým. Svou hrou se vyrovnali dospělákům. Nakonec vyhrál Jakub 2:1. Na dalším kurtě hráli kluci z Trutnova Denis Hofman a Filip Rolenec. I zde byla vidět krásná hra, a Denis měl namále. V závěru ale zabral a nakonec zvítězil. Všichni kluci z Trutnova se za svou hru nemusí stydět. Hráli moc hezky a bojovali férově.Ondra a Vojta Podolníkovi, hráči s nejmenšími zkušenostmi byli vyrovnanými soupeři těm zkušenějším a jsou na dobré cestě k získání prvních bodíků do ricochetového žebříčku. Finále čtrnáctiletých si zahrál Adam Široký  s Petrem Motalíkem. Oba jsou to kamarádi z Plané od trenéra Alana Mačora. Po krásném tříseťáku nakonec zvítězil Petr Motalík. Vojtěch Podolník se díky šťastnějšímu losu tentokrát umístil před svým bratrem Ondřejem.

O třetí místo si to rozdali opět Trutnováci Filip Rolenec a Tomáš Kazda. Tentokrát byl šťastnější Filip, který oplatil Tomášovi minulou porážku z trutnovského turnaje.

V kategorii sedmnátiletých vyhrál Jakub Valenta, který prošel turnajem bez ztráty bodu. V souboji o druhé a třetí místo proti sobě nastoupili Denis Hofman a Petr Motalík. Po domluvě trenéra Jirky Herdy o přestávce, Denis Hofman vyhrál a skončil zaslouženě na turnaji druhý.

Konečné pořadí hráčů kat. 14: 1. Motalík Petr, 2. Široký Adam, 3. Rolenec Filip, 4. Kazda Tomáš, 5. Valenta David, 6. Podolní Vojtěch, 7. Podolník Ondřej

Konečné pořadí hráčů kat. 17: 1.Valenta Jakub, 2. Denis Hofman, 3. Petr Motalík

Všem hráčům děkujeme za krásnou atmosféru, jen Denise prosíme o méně sprostých slov na kurtu…

hráči z Loko Trutnov


Příloha


Galerie

víceNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více