26. 2. 2012  |  aktualizováno 27. 2. 2012  |  Dění v regionech

regionální turnaj na Palmovce - přípravka na Super A

Dne 26.2.2012 na regionální turnaj na Palmovce dorazila nebývalá sestava vynikajících hráčů, která si přijela ověřit formu před turnajem Super A, konaným v Kunraticích příští sobotu tj. 3.3. - Jan Pulkráb, Jiří Kisvetr, Alan Mačor a mnoho hráčů ze Stínu palem. Finále mělo věru překvapivé složení -Michal Jakubec vs. Jiří Kisvetr (1:3), tedy hráči pořádajícího klubu příštího turnaje Super A. Ten je tedy v dobrých rukách.

Vyjímečně se dařilo kapitánu M.Jakubcovi - porazil Martina Rudovského, který si jednak nevšiml, že Michal je levák a pak přehlédl, že mu dávat kraťasy a lajny na jeho obouruký backhand k vítězství nepovede. Ve finále Michal na dělové podání a taktickou hru Jirky Kisvetra už zbraň nenašel. Před ním na Jirkovi ztroskotal i Honza Pulkráb. Alan Mačor pro turnaj nezvolil správné boty ni raketu, a tento drobný handicap už Petr Zveřina využil 1:2:,17:19. Turnaji vévodily nejen sportovní výsledky, ale i pestré občerstvení, o které se postarali, ač tradičně, ale nikdy tak rozmanitě, sami hráči - řízečky, bábovky, koláče aj. Věru pečlivá příprava na turnaj.

Další informace k regionálnímu turnaji budou na www.svetpodpalmovkou.cz.

Jaroslav RudovskýNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více