15. 10. 2017  |  Dění v regionech

Amatérská liga v Hradci Králové

Vážení příznivci a přátelé tohoto sportu. Po dlouhých 10 letech obnovujeme tradici hradecké amatérské ligy. Pravidla jsou jednoduchá. Zúčastnit se smí každý hráč, který není nikde registrován, nebo pokud je registrován, tak pouze v týmu ART Hradec Králové. Nejdříve se v průběhu měsíce října budou sbírat přihlášky, které lze dostat u obsluhy A Sport centra. Samotná liga začne v listopadu (prosinci) a bude volně pokračovat až do března, kdy poslední víkend březnový bude uspořádán hlavní turnaj o putovní pohár a hodnotné ceny. Liga bude probíhat stylem každý s každým. Pavouk turnaje bude rozlosován dle dosažených výsledků průběhu ligy. Startovné bude pouze na hlavní turnaj a bude činit 250 Kč, ze kterého se budou hradit kurty a drobné pohoštění. Zápasy si určí hráči sami na základě předchozí společné domluvy a zde platí jediné pravidlo, nesmí se odehrát tři zápasy v posledním týdnu před finálovým turnajem. Od majitele ASport centra máme přislíbenu slevu ve výši 30 % na hodinu. Náklady na jednotlivá utkání si tedy rozpočítají soupeři mezi sebe.

 

Veškeré další doplňující dotazy rád zodpovím na telefonu, který má obsluha A Sportu k dispozici.                      

 

Martin ŠerákNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více