15. 10. 2017  |  Dění v regionech

Amatérská liga v Hradci Králové

Vážení příznivci a přátelé tohoto sportu. Po dlouhých 10 letech obnovujeme tradici hradecké amatérské ligy. Pravidla jsou jednoduchá. Zúčastnit se smí každý hráč, který není nikde registrován, nebo pokud je registrován, tak pouze v týmu ART Hradec Králové. Nejdříve se v průběhu měsíce října budou sbírat přihlášky, které lze dostat u obsluhy A Sport centra. Samotná liga začne v listopadu (prosinci) a bude volně pokračovat až do března, kdy poslední víkend březnový bude uspořádán hlavní turnaj o putovní pohár a hodnotné ceny. Liga bude probíhat stylem každý s každým. Pavouk turnaje bude rozlosován dle dosažených výsledků průběhu ligy. Startovné bude pouze na hlavní turnaj a bude činit 250 Kč, ze kterého se budou hradit kurty a drobné pohoštění. Zápasy si určí hráči sami na základě předchozí společné domluvy a zde platí jediné pravidlo, nesmí se odehrát tři zápasy v posledním týdnu před finálovým turnajem. Od majitele ASport centra máme přislíbenu slevu ve výši 30 % na hodinu. Náklady na jednotlivá utkání si tedy rozpočítají soupeři mezi sebe.

 

Veškeré další doplňující dotazy rád zodpovím na telefonu, který má obsluha A Sportu k dispozici.                      

 

Martin ŠerákNovinky ze soutěží

28. 9. 2017 - Úpravy herního systému v sezóně 2017/18

V nové sezóně dochází k drobným úpravám herního systému - žebříček nově klouzavý a turnaje už budou pouze kategorie classic. Liga družstev se bude hrát na 3 kola systémem každý s každým.

více

27. 7. 2016 - Mistrem republiky pro rok 2016 se stal Martin Vostatek

Mistrem republiky se stal Martin Vostatek, když ve finále mistrovství ČR v Hradci Králové porazil po zdařilém obratu Dana Kolínského 3:2. Třetí Jan Pulkráb. Mezi ženami zvítězila Michaela Volfová. Podrobné výsledky zde. Článek z Deníku zde.

více