18. 7. 2012  |  Novinky v asociaci

Zvolen nový Výkonný výbor a předseda

 

Valná hromada ČRA zvolila nový Výkonný výbor ve složení H.Bacílková (OK Pardubice), E.Kočvara (TJ Horizont), J.Rada (H2 PRO Valmez), A.Mačor (Rico Tábor) a  J.Pulkráb (Oliver J.Hradec), kteří si ze svého středu zvolili nového předsedu ČRA. Respektive předsedkyni, kterou se jako historicky první žena stala MVDr. Hana Bacílková. Místopředsedou byl zvolen Jan Pulkráb.

Výkonný výbor na svém prvním zasedání potvrdil ve funkci sekretáře ČRA Jaroslava Rudovského. 

Sportovní komise byla VH zvolena ve složení F.Kukač (Esa z Kunratic), M.Šerák (OK Pardubice) a J.Herda (Loko Trutnov). Revizorem ČRA se stal J.Krůček (Esa z Kunratic).

 Novinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více