14. 5. 2012  |  Novinky v asociaci  |  Přílohy  |  Detail turnaje

Kurzy trenérů a rozhodčích přeloženy na začátek sezóny

Česká ricochetová asociace vypsala kurz trenérů IV. třídy a kurz rozhodčích. Kurzy se měly konat v červnu, ale byly přeloženy na začátek sezóny 2012/2013. Termín bude upřesněn před začátkem sezóny. Zúčastnit se mohou registrovaní i neregistrovaní hráči, majitelé a provozovatelé center i ostatní příznivci ricochetu. Kurz trenérů je určen těm, kteří se chtějí přiučit ricochetu a chtějí dále předávat své zkušenosti. Kurz rozhodčích je pořádán bezplatně pro všechny hráče, kteří se účastní turnajů ČRA a pro ty, kteří si chtějí ujasnit výklad pravidel ricochetu.

 

Pozvánka na kurz trenérů - termín přeložen

Pozvánka na bezplatný kurz rozhodčích - termín přeložen


PřílohyNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více