31. 8. 2010  |  aktualizováno 6. 9. 2010  |  Novinky v asociaci  |  Přílohy

Jak si stojí Liga družstev 2010/11 ?

Dnes všichni vedoucí týmů doplnili soupisky svých hráčů v družstvech I. a II. Ligy a narýsovali následující složení Lig. Odstoupením družstva LOKO TRUTNOV A z I. Ligy se uvolnil posun druhého týmu II.Ligy do Ligy první. Tímto šťastným klubem jsou Esa z Kunratic. Mohou začít slavit vstup mezi elitu ricochetového národa.  Zdá se, že oslavu chystají na German open - jede tam totiž hrát kompletní tým klubu.

Takže prosvištěmež si složení I.Ligy  (pořadí dle umístění na předchozím ročníku) : Oliver Jindřich. Hradec, Rico Tábor, RSK Palmovka, TJ Horizont, SC PRO-6, ASARC, SC Náchod a Esa z Kunratic.

Novým týmem I.Ligy je též suverénní vítěz II.Ligy družstev - a to tým z Náchoda. Ten se poprvé objevil v soutěži vloni a hned si vybojoval postup mezi nejlepší týmy ČR. Těm, co mají letos čáku na vítězství v I. Lize družstev jen připomínáme, že loňský nováček v I.Lize nakonec hned celou prestižní soutěž vyhrál. Pojede náchodský tým do Jindřichova Hradce na školení jak na to?, resp. na know - how - team - building? 

A II. LIga? V ní se objevuje nový tým mladých hráčů vytvořených kolem Dana Růžičky - tým z Kosmonos a juniorský tým okolo Hanky Rusové - Jindřich II. Složení II. Ligy je následující: RSK Hradec Králové, Palmovka B, Jindřichův Hradec B, Kosmonosy, Valmez.

Rozlosování I. Ligy a II. Ligy uvedeno zde v příloze a v TERMÍNOVCE u příslušného kola příslušné Ligy.  V obou Ligách hrají všechny týmy se svými soupeři ve dvou kolech.

Jaroslav Rudovský


Přílohy

1-liga-2-kolo.pdf (73,85 kB)


Novinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více