30. 5. 2011  |  aktualizováno 30. 5. 2011  |  Novinky v asociaci  |  Galerie  |  Příloha

Kurz trenérů IV.třídy v roce 2011

V centru RSK Palmovka proběhl v sobotu 28.května 2011, na závěr ricochetové sezóny 2010/11, dlouho odkládaný kurz trenérů ricochetu IV. třídy. Pod vedením lektora z nejpovolanějších - Ladislava Tesárka, se školili a úspěšně vykonali závěrečný test tito hráči - Hanka Rusová, Vojtěch Němec Martin Nohejl, Libor skala a Michal Vondrák.

Jejich snaha a zápal učit nové příznivce ricochetu byla na nich patrná už od začátku - přes teorii, bezpečnost hry, taktiku výuky dětí, motivační programy až po praktické nácviky úderů a závěrečný test - přešli v obdivuhodném tempu a nasazení. Kurz trval, jen s malou přestávkou na občerstvení, celých 10 hodin ! 

Na závěr si novoupečení trenéři odnesli trenérská trička, poštou ještě obdrží legitimace a mohou vstoupit na novou, trenérskou dráhu. Učitelské předpoklady mají vlastně již dva z nich - Hanka Rusová a Libor Skala, který je jinak též nově trenérem fitness.

Územní příslušnost hráčů je pestrá, což je více než žádoucí, nové trenéry má Jindřichohradecko, Trutnovsko, Kunraticko i Palmoví.

Takže dámo a pánové, díky za zájem a snahu a přejme ricochetu ať Vás trénování baví a nám ostatním ať přivedete na kurty nové hráče,  kteří doplní a třeba teké omladí stávající kádr rekreačních či současných 187 registrovaných závodních hráčů. Zdar Vašemu počínání.

Jaroslav Rudovský


Příloha


GalerieNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více