Klub Sportovní klub Squash Valmez

Kontaktní osoba:

Jan Rada

736 539 059

Domovské centrum:Lázy Rožnov

Zobrazit na mapě

Sportovní oddíl je dlouholetým, a na východ republiky, nejvzdálenějším členem České ricochetové asociace. Členové klubu obětavě dojíždí do všech center pořádajících turnaje ČRA,  organizují interní turnaje a turnaje pořádané Českou ricochetovou asociací ČRA.

Hráči klubu se pravidelně zůčastňují turnajů třídy A, Super A či B, I. i II. Ligy družstev ČR a nakonec i nejprestižnější soutěže - Mistrovství ČR či Mezinárodní Mistrovství ČR v rámci republikové soutěže TOUR ČRA. Hráči klubu jsou též nosnými účastníky všech kulturních a společenských aktivit v rámci všech turnajů a nesporně přispívají k rozšiřování povědomí o ricochetu.

Členové

DružstvaNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více