Pavel Janák

Pavel Janák, hráč Sport World Dvůr Králové nad Labem, majitel stejnojmenného centra. Pořádá turnaje velmi často a velmi dobře - od Mistrovství republiky veteránů až po A či B turnaje jednotlivců. Pamětníci tvrdí, že ricochet skvěle hraje i prkýnkem na maso.

Ač ricochet v jeho centru není úplně v čele jeho priorit, ricochet má natolik rád, že v loňském roce investoval čas i pěníze do přestěhování kurtů do přístavby, kde je kurtům i hráčům určitě lépe. Nepohrdne i fotbálkem a bowlingem, kterým doplňuje pravidelně turnaje v ricochetu. 


Historie hráčeNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více