Michal Bedrna

Michal Bedrna - zakladatel Klubu VAGÓN.

Rozpustil klub v roce 2009 souvislosti s ukončením provozu ricochetového kurtu v centru Vagón, Praha 1, Národní, kde dřív byl doslova doma. Majitel centra o plochu kurtu rozšířil svou posilovnu. Návštěvnost kurtu nebyla totiž nijak vysoká - není divu při jím zvolené ceně pronájmu.

Tento fakt ovšem Michalovi nebrání hrát ricochet dál a nadále naprosto pravidelně trénuje spolu s bývalými kolegy z Vagónu - Frantou Červenkou a Milanem Dočekalem, příp. Jirkou Kisvetrem v Centru RSK Palmovka.

Jako hráč využívá svého rozpětí křídel - min. 190 cm plus délka rakety tzn. že dosáhne od stěny ke stěně. Má vyjíměčně dělový, nízko posazený servis. Jeho hra a proměna z kvádrovaného právníka na hravého čiperu je na Palmovce k vidění každé pondělí a středu, občas trénuje i se svými dětmi.  


Historie hráčeNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více