Eva Feřteková

Rok narození: 1985

Eva Feřteková, hráčka SC PRO-6.

Vynikající, téměř by se chtělo napsat, nejlepší současná hráčka ricochetu v Evropě, jejiž hráčský profil kazí její pravidelná, nepochopitelná účast na turnajích squashe. Ale po pravdě řečeno, je to zákonité - protože po mnoho let vyhrává každý ricochetový turnaj, na který přijede.

I mezi muži by se umístila do 10tého místa na celostáttním žebříčku.

Je držitelkou všech možných titulů od Mistryně ČR, mezinárodní mistryně ČR, Německa či Holandska, je Mistryní Evropy, a jako členka týmu PRO-6 se potřikráte stala držitelkou putovního poháru Mistra I. Ligy smíšených družstev. V sezoně 2009 obsadila 2. místo na celostátním ženském žebříčku ČRA.

V sezóně 2010/11 vyhrála titul Mezinárodní mistryně Německa, jinak po odchodu z klubu PRO-6 své ricochetové působění přerušila. Doufejme, že neukončila - bylo by nám bez ní smutno. Věru tak.

Ráda se zúčastňuje i po-turnajových společenských akcí.  

Pro sezónu 2010/11 i 2011/12 se stala reprezentantkou ČR pro Mezinárodní Mistrovství Německa.


Galerie

více


Historie hráčeNovinky ze soutěží

22. 1. 2019 - Plán mezinárodních turnajů 2019

Zveřejněny mezinárodní turnaje na rok 2019. Čeká nás klasická série turnajů série Open i mistrovství Evropy, které bude v listopadu hostit německý Chemnitz. V dubnu se v ČR uskuteční hned dva mezinárodní turnaje - mistrovství Masters v Peci pod Sněžkou a Czech Open v Hradci Králové. 

více

12. 10. 2018 - RLD v sezóně 2018/19

V ricochetové lize družstev se letos utkají čtyři týmy ve dvou kolech (10.11. a 2.2.) systémem každý s každým. Do ligy jsou přihlášeny tyto týmy: Kosmonosy, Palmovka, Kunratice, Hradec Králové.

více